Tamamladığınız anket yüzdesi: 0%
Dikkat: Tarayıcınızda JavaScript betiklerinin yürütülmesi bırakılmış. Bu nedenle bu anketteki tüm soruları yanıtlayamayabilirsiniz. Lütfen tarayıcı ayarlarınızı denetleyin.

Fizik Lisans Bölümü İşveren Anketi

Logo1 Kısa.png

Sayın İlgili,

Dünya standartlarında fizikçiler yetiştirmeye çalışan YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ, Fizik Lisans Bölümü, lisans eğitiminin niteliğini daha da yükselterek, Türkiye Fen Edebiyat Fakülteleri Değerlendirme Kurulu’ndan (FEDEK) akreditasyon almak üzere geniş çaplı bir iyileştirme ve yeniden yapılanma çalışması yürütmektedir. Bu nedenle tüm öğretim üyelerimizin görüşleri doğrultusunda Bölümümüzün misyonu, vizyonu ve eğitimdeki amaçları belirlenmiştir. 2011-2012 Öğretim Yılı’ndan başlamak üzere eğitim programımız sürekli olarak değerlendirilecek, elde edilen sonuçlara bağlı olarak eğitim planımızda ve eğitim sistemimizde gerekli iyileştirmeler yapılacaktır. Bu değerlendirmeler için en önemli girdileri, işyerinde fizikçilerin de çalıştığı siz işverenlerin yanısıra, mezunlarımızın ve bölümde halen okumakta olan öğrencilerimizin görüşleri oluşturmaktadır.

Bu anket formu, Yeditepe Üniversitesi Fizik Lisans Bölümü’nün eğitimdeki amaçları temel alınarak hazırlanmıştır. Bu “İşveren Anketi” formunu doldurarak yapacağınız katkılar için şimdiden çok teşekkür ederiz.

Bu ankette 3 soru var.